Osiągnięcia uczniów II LO 2009/2010

Osiągnięcia uczniów II LO
Rok szkolny 2009/2010

Wykaz uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie
w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, turniejach, zawodach

Małgorzata Gałązka IIIc DYPLOM,
Monika Rola IIa DYPLOM,
Iwona Kosior IIj DYPLOM
oraz Sylwia Łabędź Ic (na wniosek PMDK w Lubartowie)
zostały uhonorowane stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej.

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

IV Marsze na Orientacje
"Pola Minowe"

II miejsce
Katarzyna Muzyka z Wiktorią Bronisz (kl.2e) dyplom
III miejsce
Katarzyna Bilska i Monika Patrzylas (kl.2e), Dagmara Żeleźnik (kl.2c)
IV miejsce ex aequo
1 drużyna Karolina Małyska (kl.1c), Katarzyna Szczygieł
i Aleksandra Zbiciak (kl.1j)
2 drużyna Bartosz Wołowik i Tomasz Kukier (kl.2a)

Przemysław Kural

2

I Jesienne Mistrzostwa Szkoły
w Marszach na Orientację
o puchar Dyrektora II LO

I miejsce drużyna II LO (Patryk Hunek, Krzysztof Bogusz)
II miejsce drużyna II LO (Monika Patrzylas, Paulina Szczepaniak, Katarzyna Bilska)
III miejsce drużyna II LO (Wiktoria Bronisz, Katarzyna Muzyka)
IV miejsce drużyna II LO (Bartosz Wołowik, Tomasz Kukier, Marek Mazurek)

Przemysław Kural

Katarzyna Płaszczewska

3

XIII Jesienny
Konkurs Recytatorski

laureatka
Iwona Kosior (2j) dyplom

Rafał Wrotkowski

4

Olimpiada Promocji Zdrowego
Stylu Życia
etap rejonowy

Wyróżnienie:
Kuśmirek Katarzyna IIh dyplom
Siwek Anna IIh dyplom

Sylwia Malinowska

5

I MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY
II LO im. P. Firleja
"Bezpieczniej z PZU"

I miejsce
klasa IIB
II miejsce
klasa IIA
III miejsce
klasa IIC
IV miejsce
klasa IA dyplom

Przemysław Kural

6

V Olimpiada Przedsiębiorczości
etap szkolny

1 miejsce: Marek Mazurek 2a
2 miejsce: Monika Rola 2a
3 miejsce: Bartosz Wołowik 2a
4 miejsce: Krystyna Sidor 1j

Elżbieta Mizio

Urszula Żurawska

7

XXXVI Olimpiada Historyczna

do etapu okręgowego zakwalifikowała się:
Katarzyna Marzec kl.IIIc

Adam Sabat

8

Olimpiada Wiedzy
o Unii Europejskiej

do etapu okręgowego zakwalifikowały się:
Monika Rybicka kl.IIIj
Małgorzata Zdunek kl.IIIc

Adam Sabat

9

Olimpiada Wiedzy o Polsce
i Świecie Współczesnym

do etapu okręgowego zakwalifikowali się:
Justyna Ziemichód kl.IIIj
Michał Machul kl.IIIc

Adam Sabat

10

I Mikołajkowe Marsze
na Orientację
z RECALem

I miejsce zajęła drużyna II LO
Tomasz Kukier i Bartosz Wołowik (kl.IIa)

Przemysław Kural

Katarzyna Płaszczewska

11

Konkurs matematyczny
organizowany przez
LSCDN w Zamościu i ZSE
w Lublinie

Najlepsze wyniki etapu szkolnego uzyskali:
1. Palczewska Kalina Ia
2. Burzyński Michał Ia
3. Tomala Maciej Ie
4. Ewelina Katarzyna Petryszak IIb
5. Tomasz Wąs IIa
6. Tomasz Kukier IIa
7. Wiktor Ciechański IIIe
8. Patryk Drozd IIIa
9. Ewelina Tkaczyk IIIa

Ewa Biernacka
Iwona Bronst
Katarzyna Kowalczyk
Krystyna Mazurek

12

Olimpiada biologiczna

Do etapu okręgowego zakwalifikował się
Krzysztof Bogusz IIb

Ewa Hajduk

13

Konkurs profilaktyczny
"Dobre obyczaje to lek
na agresywne zachowanie"

1 miejsce klasa I h II LO
2 miejsce G2 Lubartów
3 miejsce klasa 1j II LO

Jerzy Chruściel
Elżbieta Kulesza (nl G2)
Adam Sabat

14

Olimpiada filozoficzna

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się:
Justyna Jezior IIj

Rafał Wrotkowski

15

XI Powiatowy Konkurs
Plastyczno - Literacki
"Powieści Wigilijne"

Laureatka: Justyna Jezior IIj Dyplom


Wyróżnienie:Lidia Serewa Ib

Rafał Wrotkowski

Justyna Świderska-Niedobit

16

Olimpiada Wiedzy o finansach

Najlepsze wyniki w etapie szkolnym uzyskali:
Tomasz Kukier IIa
Patrycja Dywan Ia
Patrycja Gryglicka IIa
Łukasz Bielak IIa
Katarzyna Kubera Ia
Marta Obraślak IIj
Magda Maciejewska IIIa
Dominika Jóźwiak IIa
Agnieszka Żarko Ia

Elżbieta Mizio

Urszula Żurawska

17

Ogólnopolskiego Konkursu o DIAMENTOWY INDEX
organizowany przez AGH w Krakowie

Do II etapu zakwalifikowali się:
Mateusz Bober IIIa - matematyka
Patryk Drozd IIIa - fizyka
Marek Mazurek IIa - fizyka

Ewa Biernacka
Jolanta Prokopowicz

18

ALFIK MATEMATYCZNY

Najlepsze wyniki w szkole uzyskali:
klasy I
1. Palczewska Kalina Ia (15)
2. Wójcik Agnieszka Ij
3. Tomala Maciej Ie

klasy II
1. Wołowik Bartosz IIa (12)
2. Gdula Łukasz IIa
3. Sagan Katarzyna IIa,
Boncławek Weronika IIa

klasy III
1. Galiński Sebastian IIIe (11)
2. Mysiak Mateusz IIIe
3. Ciechański Wiktor IIIe

Ewa Biernacka
Katarzyna Kowalczyk
Iwona Bronst

19

XXV Olimpiada
Wiedzy Ekologicznej

Do etapu wojewódzkiego OWE zakwalifikowali się:
-Krzysztof Bogusz IIb
-Joanna Płowaś-IIIb
-Natalia Kopeć IIb

Ewa Hajduk
Małgorzata Kornacka

20

IV Ogólnopolska Olimpiada
Wiedzy o Rodzinie


Do II etapu zakwalifikowały się:
Martina Kolonek kl.1c
Agnieszka Żarko kl.1a

Jacek Szynkarczuk

21

konkursu j. niemieckiego
"Deutsch macht SpaB"
edycja III 2009/2010

Do II etapu zakwalifikowały się
Danił Paulina
Grambur Katarzyna
Kapusta Marta

Konrad Pcian

22

"Nowe horyzonty energetyki
- wiedza i jej zastosowanie"

Wyróżnienie
Maciej Boncławek IIIa

Jerzy Boncławek

23

konkurs "Przedsiębiorczy uczeń
na rynku pracy"

Do II etapu zakwalifikowali się
Grzeszczak Donat Ih
Katarzyna Krupa IIb
Ewelina Szysiak IIb

Elżbieta Mizio

24

Olimpiada Geograficzna

Udział:
Patrycja Tarnowska IIa

Katarzyna Płaszczewska

25

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Udział:
Sylwia Ostęp IIa

Katarzyna Płaszczewska

26

Ogólnopolski konkurs
Klimaty Ziemi


Udział:
drużyna kl.IIa
Marek Mazurek,
Małgorzata Szymanik,
Bartosz Wołowik

Katarzyna Płaszczewska

27

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki

do II etapu zakwalifikowali się:
Tomasz Lisek kl.IIj
Bartłomiej Karczmarz kl.IIa

Katarzyna Płaszczewska

28

OLIMPIADA BIOLOGICZNA

laureat etapu wojewódzkiego:
Krzysztof Bogusz IIb

Ewa Hajduk

29

XL Olimpiadzie Literatury
i Języka Polskiego

do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się:
Katarzyna Grambur z kl.IIj

Rafał Wrotkowski

30

XXXIII Ogólnopolski Turniej
Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega Pożarom"

I miejsce Przemysław Abramik Ib (awans do Powiatu)
III miejsce Wioleta Jurko Ib
IV miejsce Katarzyna Kubera Ia
VI miejsce Agnieszka Żarko Ia

Przemysław Kural

31

 "Deutsch macht SpaB"
– edycja III 2009/2010

do finału zakwalifikowała się:
Danił Paulina IIIj

Konrad Pcian

32

KONKURS MATEMATYCZNY
organizowany przez
Lubelskie Samorządowe Centrum
Doskonalenia Nauczycieli
oddział w Zamościu
i Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie

Finalista
Tomasz Wąs IIa

Ewa Biernacka

33

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Do finału zakwalifikowała się:
Martina Kolonek Ic

Jacek Szynkarczuk

34

I Wojewódzki Konkurs Recytatorski
Poezji i Prozy Absolwentów III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie

I miejsce:
Iza Stanisławska IIIj

Radosław Borzęcki

35

X Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego
Dyktando 2010

Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowała się:
Monika Rola IIa

Oto szczegółowe wyniki konkursu:
1. Monika Rola IIa 128p
2. Katarzyna Grambur IIj 126p
3. Karolina Węgielska IIIc 121p
4. Krzysztof Bogusz IIb 120p
5. Katarzyna Marzęda IIc 118p
6. Dagmara Żeleźnik IIc 117p
6. Mateusz Bober IIIa 117 p
8. Katarzyna Sobczyńska Ic 112p
9. Lidia Serewa Ib 111p
10. Jagoda Włoch IIc 110p
11. Iga Kosiarska Ij 108p
11. Agnieszka Żarko Ia 108p
11. Anna Trykacz IIIc 108p
14. Katarzyna Masłowska IIIc 107p
15. Piotr Malesa IIIa 103p
16. Anna Szklarczyk IIIb 96p
17. Aleksandra Wawruch Ie 92p

nauczyciele
j. polskiego

36

XXVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski
im. Józefa Czechowicza pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty

Wyróżnienie:
- Michał Machul IIIc -kat. recytacja
- Jagoda Włoch Iic -kat. poezja śpiewana

Aleksandra Cybul
Paweł Pasikowski

37

Konkurs internetowy
"Matematyka nie kończy się w szkole"

Drużyna II LO:
- Bartłomiej Gdula
- Agnieszka Żarko
- Sylwester Kicia
- Kalina Palczewska
zajęła 5 miejsce w rankingu internautów
zajęła 16 miejsce wg kryteriów Jury konkursowego

Urszula Żurawska

38

XII Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare'a w Języku Angielskim

Wyróżnienie na najlepszy PLAKAT

Grupa wystąpiła w składzie:

Jakub Boruczenko (I J);
Łucja Włosek (IIJ);
Miłosz Romanek (IIJ);
Dawid Pożak (IIJ);
Patrycja Furtak (IIJ);
Szymon Powroźnik (IA);
Tomasz Lisek (IIJ);
Małgorzata Bednarczyk (IIJ);
Magdalena Branica (IIJ);
Bartłomiej Gdula (IA);
Katarzyna Szczygieł (IJ);
Natalia Walczak (IH);
Aleksandra Zbiciak (IJ);
Paulina Ciotucha (IIJ);
Sylwia Stasiak (IIJ);
Dariusz Reszka (IE);
Błażej Jurach (IE);
Wojciech Kępa (IE);
Paweł Sidor (IE);
Damian Trąbka (IE)

Cezary Misiurski

Rafał Wrotkowski
Przemysław Oniszczuk













39

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
DialNet Masters

drużyna II LO została
Laureatem I etapu okręgowego: Dyplom
Skład drużyny uczniowie klasy IIa:
Bielak Łukasz
Gdula Łukasz
Wąs Tomasz
Wołowik Bartosz

Elżbieta Mizio

40

 Ogólnopolska Olimpiada "o Diamentowy Indeks AGH


Patryk Drozd z IIIa został
finalistą
(z fizyki) etapu centralnego

Jolanta Prokopowicz

41

Konkurs "Ekoquiz"


Laureaci:
Arkadiusz Kuć 2e
Kornelia Machnikowska 1b
Ewelina Petryszak 2b

Przemysław Kural

42

"DEUTSCH MACHT SPAB"

Laureatka
Paulina Danił 3j Dyplom

Konrad Pcian

43

X Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "DYKTANDO"

Laureatka:
Monika Rola z kl.IIa

Aleksandra Cybul

44

IV Ogólnopolskiej Olimpiady
Wiedzy o rodzinie

Laureatka:
Martina Kolonek Ic Dyplom

Jacek Szynkarczuk

45

Ogólnopolski Konkurs RECAL

Ewelina Mika 1a zajęła III miejsce
Łukasz Bielak 2a - wyróżnienie

Przemysław Kural

46

"Życie i twórczość Juliusza Słowackiego"

Konkurs został zorganizowany
pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego
i Lubelskiego Kuratora Oświaty

Wyróżnienie otrzymały:
Ewelina Jańczuk 2a
Katarzyna Jedut 2a

Aleksandra Cybul

47

Konkurs Recytatorski Literatury Obcojęzycznej
"Living Word 2010"

Wyróżnienie otrzymały:
Monika Rola 2a Dyplom
Aleksandra Maleszyk 2c Dyplom

Przemysław Oniszczuk

48

III Powiatowy Konkurs Recytatorski
im. Zbigniewa Herberta

I miejsce - Michał Machul Dyplom

II miejsce - Iwona Kosior Dyplom

Wyróżnieni - Aleksandra Maleszyk Dyplom

Aleksandra Cybul
Rafał Wrotkowski
Agnieszka Opolska

49

Konkurs Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym

Michał Machul IIIc
zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Adam Sabat

50

55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Laureaci etapu powiatowego:
Iwona Kosior IIj Dyplom
Izabela Stanisławska IIIj Dyplom
Jagoda Włoch IIc Dyplom

Rafał Wrotkowski
Radosław Borzęcki
Paweł Pasikowski

51

XXV OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

3 miejsce w województwie:
Krzysztof Bogusz 2b Dyplom

Ewa Hajduk

52

konkursu
"Powtórka przed maturą z biologii"

Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Krzysztof Bogusz 2b
Natalia Kopeć 2b

Ewa Hajduk

53

I MISTRZOSTW IILO im. P. Firleja w Lubartowie
W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY

I miejsce Drużyna z kl.Ib (kapitan Przemysław Abramik)
II miejsce Drużyna z kl. IIa (kapitan Małgorzata Szymanik)
III miejsce Drużyna z kl.Ie (kapitan Maciej Paruzel)

Przemysław Kural

54

Wojewódzkim konkursie GEO - challenge

3 miejsce - Adrian Puchacz IId
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
- Beata Rybicka
- Paweł Cygan
- Piotr Siwek

Katarzyna Płaszczewska

55

Powiatowy Konkurs Recytatorski
"Najpiękniejsze słowa o miłości
w poezji i prozie anglojęzycznej"

III miejsce
Ewelina Lipska
Dyplom

-

56

Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce Drużyna z kl.Ib - II LO (kapitan Przemysław Abramik)
II miejsce Drużyna z kl. IIa - II LO (kapitan Małgorzata Szymanik)
IV miejsce Drużyna z kl.Ie - IILO (kapitan Maciej Paruzel)

Przemysław Kural

57

Konkurs historyczno-literacki
"Zbrodnia bez kary"
Moje rozważania o mordzie katyńskim

Wyróżnienie otrzymała:
Agnieszka Wójcik 1j

Adam Sabat

58

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR"

wyróżnienie: Wołowik Bartosz 2a

najlepszy wynik w szkole w klasach I-szych:
Bartłomiej Gdula 1a
najlepszy wynik w szkole w klasach III-cich:
Sebastian Galiński 3e

Ewa Biernacka



Katarzyna Kowalczyk

59

VI Ogólnopolskiego Konkursu Norwidowskiego

Do finału zakwalifikowały się:
Aleksandra Urban 2h
Kinga Borzęcka 2c
Jagoda Włoch 2c
Monika Rola 2a
Katarzyna Sobczyńska 1c

Aleksandra Cybul
Agnieszka Opolska
Paweł Pasikowski

60

55 Ogólnopolskiego
Konkursu Recytatorskiego

Wyróżnienie:
Izabela Stanisławska 3j Dyplom

Radosław Borzęcki

61

konkurs plastyczny
"Lubię pomagać"

I miejsce:
Lidia Serewa 1b Dyplom

Justyna Świderska - Niedobit

62

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"SŁOWIK 2010"

Nagroda:
Monika Rola 2a Dyplom

Paweł Pasikowski

63

Ogólnopolski Konkurs Matematycznym
MAT 2010

Najlepsze wyniki w szkole otrzymali:
* w kategorii klas I ( JUNIOR)
1. Wójcik Agnieszka kl.Ij (75% punktów możliwych do otrzymania) 51 m. w kraju
2. Jakóbiec Maja kl.Ib - 92 m. w kraju
3. Kubera Katarzyna kl.Ia - 97 m. w kraju

* w kategorii klas II (STUDENT)
1.Wąs Tomasz kl.IIa (81,25% punktów możliwych do otrzymania) 31 m. w kraju
2.Wojtyl Grzegorz kl.IIe - 78 m. w kraju
3. Wołowik Bartosz kl.IIa - 88 m. w kraju

Katarzyna Kowalczyk

Ewa Biernacka









64

WIOSENNE MISTRZOSTWA SZKOŁY RCEZ
MARSZE NA ORIENTACJĘ

I miejsce zajęła drużyna II LO
w składzie
* Wiktoria Bronisz 2e
* Katarzyna Muzyka 2e
* Dagmara Żeleźnik 2c
Dyplom

Przemysław Kural

65

VII Lubelskie Spotkania
z Poezją Jana Pawła II
i Religijną Piosenka Poetycką
pt. "... nie lękajcie się szukać prawdy ..."

Wyróżnienie w kategorii wokal:
Jagoda Włoch 2c Dyplom
Wyróżnienie
w kategorii wokal za akompaniament:
Patryk Sagan 1c Dyplom

Paweł Pasikowski

66

XXVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski
Poezji Józefa Czechowicza
i Poetów Powstania Warszawskiego

Wyróżnienie:
Jagoda Włoch 2c Dyplom

Agnieszka Opolska

67

Mistrzostwa Powiatu
w Wędkarstwie Spławikowym

Zespołowo
II LO zajęło drugie miejsce Dyplom
Indywidualnie
III miejsce Arkadiusz Kuć 2e w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Przemysław Kural

68

Konkurs literacki "Kajet"

Wyróżnienie
Monika Rola 2a Dyplom

Aleksandra Cybul

69

VI| Ogólnopolski
Konkurs Norwidowski

II nagroda:
Monika Rola 2a
Katarzyna Sobczyńska 1c
Jagoda Włoch 2c
Patryk Sagan 1c Dyplom
III nagroda:
Aleksandra Urban 1h Dyplom

Paweł Pasikowski

Aleksandra Cybul

70

XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalista etapu centralnego
Krzysztof Bogusz 2b Dyplom

Ewa Hajduk

71

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
"POWTÓRKA PRZED MATURĄ"
w roku szkolnym 2009/2010

Laureaci:
* Natalia Kopeć 2b Dyplom
* Krzysztof Bogusz 2b Dyplom

Ewa Hajduk

72

XIX edycja Konkursu Literackiego
im. L.S. Licińskiego

nagrody:
Dagmara Żeleźnik Dyplom
Monika Rola Dyplom

wyróżnienia:
Ewelina Lipska Dyplom
Ewelina Bordzoł Dyplom

Agnieszka Opolska

Aleksandra Cybul

73

-

-

-

74

-

-

-

Osiągnięcia sportowe

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

LICEALIADA

II miejsce dyplom

-

2

IX Memoriał Ryszarda Kalbarczyka

Emilia Kosowska (If)-I miejsce
Wioleta Jurko (Ib)-VI miejsce
Nowacki Michał (Ih)-II miejsce dyplom
Augustyniak Paweł-II miejsce dyplom

Urszula Jedut

Ryszard Gierach

3

Mistrzostwa Powiatu Liga Lekkoatletyczna

I miejsce zespołowo dyplom

Ziemichód Michał,
Kwiatek Amadeusz,
Drozd Marcin,
Trochimiuk Mateusz,
Łęcki Karol -100m.

Ciepliński Łukasz,
Anyszek Marcin - skok w dal,
Jedut Krystian,
Nowacki Michał,
Niewęgłowski Jakub - 1500m.

Ostrowski Tomasz,
Szych Patryk,
Śledziński Przemek - pchnięcie kulą,
Mitura Tomasz,
Powałka Dawid,
Pyra Krzysztof - 400m.

Ziemichód Michał,
Kwiatek Amadeusz,
Drozd Marcin,
Ciepliński Łukasz - sztafeta 4x100 m

Ryszard Gierach

4

Sztafetowe Biegi Przełajowe

II miejsce zespołowo (dziewczęta)

III miejsce zespołowo (chłopcy)

Urszula Jedut

Ryszard Gierach

5

VI Turniej Halowej Piłki Nożnej

I miejsce (drużynowo)

1. Greń Michał 3d
2. Grenda Piotr 3d
3. Mitura Damian 3d
4.Powałka Dawid 3d
5.Cygan Marcin 2d
6.Pożak Dawid 2j
7.Augustyniak Paweł 3e
8.Oniszczuk Adam 1f
9.Janeczek Daniel 1f
10. Kicia Sylwester 1a

Małgorzata Czarniecka

6

Mistrzostwa Rejonu
w Indywidualnym Tenisie Stołowym

II miejsce Ewelina Tkaczyk 3a
IV miejsce Krystian Jedut 3a

Małgorzata Czarniecka

7

Wojewódzki Turniej
w Tenisie Stołowym

III miejsce Ewelina Tkaczyk 3a

Małgorzata Czarniecka

8

Puchar Europy Taekwon-do

Medale złote:
Kaja Moskaluk układy formalne juniorek kat. I dan
Justyna Szajuk walki juniorek do 50 kg
Bartosz Guz walki juniorów do 52 kg
Medale srebrne:
Kaja Moskaluk walki juniorek do 45 kg
Tomasz Cur walki juniorów do 52 kg
Mariusz Piątek układy formalne juniorów kat. cup
Medale brązowe:
Mariusz Piątek walki juniorów do 70 kg

Jerzy Jedut

9

Mistrzostwa Powiatu
"LICEALIADA"

I miejsce - sztafeta dziewcząt
II miejsce - sztafeta chłopców dyplom

styl klasyczny:
3 miejsce - Rogalski Karol dyplom
4 miejsce - Piątek Mariusz dyplom
5 miejsce - Bielak Łukasz dyplom

styl dowolny:
1 miejsce - Stawinoga Magdalena
3 miejsce - Dzioch Oskar dyplom
4 miejsce - Trykacz Jakub dyplom
6 miejsce - Ciepliński Łukasz dyplom

styl grzbietowy:
1 miejsce - Badzio Dominika
2 miejsce - Mazurek Justyna
1 miejsce - Jonaszko Bartłomiej dyplom
3 miejsce - Pyra Krzysztof dyplom

Urszula Jedut
Ryszard Gierach

10

I Mistrzostwa II LO w Pływaniu

pływanie na dystansie 25m.
styl dowolny dziewcząt
1 miejsce Gołemberska Ewelina
2 miejsce Niedbalska Agnieszka
3 miejsce Ostęp Sylwia
styl dowolny chłopców
1 miejsce Pyra Krzysztof
2 miejsce Ostrowski Tomasz
3 miejsce Dzioch Oskar

pływanie na dystansie 50m.
styl dowolny dziewcząt
1 miejsce Stawinoga Magdalena
2 miejsce Mazurek Justyna
3 miejsce Nogalska Karolina
styl dowolny chłopców
1 miejsce Pyra Krzysztof
2 miejsce Ostrowski Tomasz
3 miejsce Dzioch Oskar

pływanie na dystansie 50m.
styl klasyczny chłopców
1 miejsce Rogalski Karol
2 miejsce Piątek Mariusz
3 miejsce Kostecki Patryk
styl grzbietowy chłopców
1 miejsce Jonaszko Bartłomiej
2 miejsce Pyra Krzysztof

Urszula Jedut
Ryszard Gierach

11

Mistrzostwa Województwa
w Indywidualnych Biegach Przełajowych

11 miejsce Augustyniak Paweł
14 miejsce Grenda Piotr

Ryszard Gierach

12

Powiatowy Turniej
Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt
Szkół Ponadgimnazjalnych

I miejsce drużynowo:
1.Natalia Warsz kl.1F
2.Ewelina Skubisz kl.1F
3.Kamila Jankowska kl.1F
4.Dominika Górska kl.1J
5.Aleksandra Zbiciak kl.1J
6.Joanna Biskup kl.2C
7.Ewelina Lipska kl.2C
8.Kinga Borzęcka kl.2C
9.Beata Guz kl.2C
10.Edyta Danił kl.3D
11.Sylwia Górska kl.3D(bramkarz)
12.Anna Cholewa kl.3D

Marcin Świderek

13

Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce dziewcząt
w ramach LICEALIADY

II miejsce drużynowo:
Skład drużyny II LO:
1. Gdela Paulina Ij
2. Szczygieł Katarzyna Ij
3. Twardowska Joanna Ij
4. Zbiciak Aleksandra Ij
5. Bronisz Kamila Ij
6. Kowalczyk Katarzyna IIIh
7. Przysiadła Monika IIIh
8. Drzewiecka Iwona IIIh
9. Danił Edyta IIId
10. Tomasiak Patrycja Ic
11. Kubera Katarzyna Ia
12. Nogalska Karolina IIb
13. Kozyra Beata IIj
14. Wawruch Katarzyna IIj

Urszula Jedut

14

Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym

III miejsce-zajęła drużyna II LO

W klasyfikacji indywidualnej:
*Kudło Konrad IIId zajął I miejsce w powiecie
*Kostecki Patryk IId zajął I miejsce w rejonie
*Krystian Jedut IIIa zajął III miejsce w województwie

Małgorzata Czarniecka

15

-

-

-

16

-

-

-

17

-

-

-

18

-

-

-

19

-

-

-

 

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.