Osiągnięcia uczniów II LO 2014/2015

Osiągnięcia uczniów II LO
Rok szkolny 2014/2015

Wykaz uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie
w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, turniejach, zawodach

Dyplomy uczniów

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

"Lubelski program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013-2015"

Barbara Przysiadła - dyplom
Aleksandra Piątek - dyplom
Iwona Komsta - dyplom
Krzysztof Trepka

Grono II LO

2

ranking IT Szkoła

II LO otrzymało wyróżnienie za zajęcie XI miejsca w Polsce i II w województwie lubelskim

Elżbieta Mizio

3

II Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

Do II etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły:
I miejsce - Weronika Sidor z kl. III g - 19 pkt
II miejsce - Monika Mitura z kl. III a - 18 pkt
III miejsce - Piotr Guz z kl. II a - 17 pkt

Ostatni regionalny etap:
4 miejsce - Piotr Guz, kl. II a
6 miejsce - Weronika Sidor, kl. III g

Anna Suchodolska

4

Gra miejska „Magiczne słowa”

Drużyna z II LO w składzie:
Mateusz Adamczyk
Anna Humeniuk
Katarzyna Łazuga
Mateusz Mizio
Aleksandra Serwin

zajęła w klasyfikacji końcowej I MIEJSCE

Konrad Pcian
Katarzyna Płaszczewska

5

Stypendium Prezesa Rady Ministrów RP

Anna Humeniuk znalazła się w gronie najlepszych uczniów z 90 szkół w Polsce, którzy zostali zaproszeni na to spotkanie.

dyplom

6

VI Firlejowskie Marsze na Orientację „FirInO 2014”

W klasyfikacji końcowej młodzież z naszego liceum uplasowała się na następujących miejscach:
I miejsce: Krystian Fil, Dawid Góżdź (kl. II E)
II miejsce:Paulina Skoczylas, Aleksandra Stasek (kl. I D)
III miejsce: Patryk Muzyka, Maciej Białek (kl. II E)

Katarzyna Płaszczewska

7

Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego
"OJCZYZNO MOJA NAJMILSZA"

W konkursie udział brała uczennica Aleksandra Budzyńska (kl. III a) zdobywając nagrodę pieniężną -dyplom

Paweł Pasikowski

8

XVIII edycja Jasiennego Konkursu Recytatorskiego

Klaudia Bogusz z (kl III a) zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

Agnieszka Opolska

9

XLIV Olimpiada Biologiczna

Anna Korzeniowska i Kinga Listosz zakwalifikowały się do II - okręgowego etapu

Ewa Hajduk

10

XXXIX Olimpiada Języka Angielskiego

Krzysztof Latek zakwalifikował się do etapu rejonowego

Przemysław Oniszczuk

11

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie
"Discover Canada 2015"

Krzysztof Latek zakwalifikował się do II etapu

Przemysław Oniszczuk

12

II etap Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Nakonieczna Magdalena kl. II A
Piątek Aleksandra kl. III A
Demucha Weronika kl. I C
Szymańska Karolina kl. I C

Katarzyna Płaszczewska

13

X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

Oto wyniki etapu szkolnego
I miejsce Dagmara Kutnik (1g) - 25,5 pkt
II miejsce Piotr Guz (2a) - 21,5
III miejsce Julia Florek (1e) - 19 pkt

pozostałe lokaty
4. Patrycja Budzyńska (1e)
5. Agnieszka Bodziak (1b)
6. Bartosz Mazurek (1a), Filip Paśnik (1b) i Aleksandra Żyła (1a)
7. Weronika Marzęta (1a)
8. Kacper Ligęza (1e)
9. Marcin Górski (1b)
10. Magdalena Dybała (1b)
11. Marta Rodzik (1b)
12. Piotr Nieliwodzki (1b)
13. Martyna Pacek (1a)
14. Urszula Kopeć (1g)
15. Karolina Kutnik (1b)
16. Małgorzata Jasińska (1e)
17. Aleksandra Dudziak (1a)

Elżbieta Mizio

14

XLI Olimpiady Historycznej

Tomasz Wiącek (3g) zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu

Adam Sabat

15

XXIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże Narodzenie”

Anna Humeniuk (II A)

Aleksandra Solarz

16

XVIII edycjia Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Klaudia Bogusz (kl. III a)zdobyła wyróżnienie w kategorii Liceum i Dorośli

Agnieszka Opolska

17

XVI Powiatowego Konkursu Literackiego "Opowieści Wigilijne"

nagrody:
1. Anna Humeniuk, klasa II A,
2. Anna Zając, klasa I E,
3. Kamil Marzęda, klasa II E,

oraz wyróżnienia:
1. Justyna Kobyłka, klasa II E,
2. Iga Topyła, klasa I C,

Aleksandra Solarz
Justyna Świderska- Niedobit
Rafał Wrotkowski

18

Fundusz Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich

Katarzyna Jaworska, uczennica klasy III została Stypendystką

-

19

II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

dostali się:
* z fizyki
klasy III
Krupa Paulina kl. III A
Brodawka Bartłomiej kl. III A
Siepsiak Łukasz kl. III A
Muzyka Bartłomiej kl. III A
Wróbel Ireneusz kl. III A

klasy II
Mizio Mateusz kl. II A
Strachowski Bartłomiej kl. II A
Trepka Krzysztof kl. II A

* z geografii z elementami geologii
klasy III
Bogusz Klaudia kl. III A
Piątek Aleksandra kl. III A
Mitura Sylwester kl. III A
Popko Maciej kl. III D
Dziedzic Angelika kl. III E
Małyska Klaudia kl. III E
Rzechuła Katarzyna kl. III E
Stasiak Artur kl. III E
Struk Aleksandra kl. III E
Szlendak Sylwia kl. III E
Zakaszewska Karolina kl. III E

klasy II
Humeniuk Anna kl. II A
Mizio Mateusz kl. II A
Czapski Kamil kl. II E
Góżdź Dawid kl. II E
Kobyłka Justyna kl. II E
Mitura Katarzyna kl. II E
Pudelska Agata kl. II E
Duda Jarosław kl. II H
Sykut Sebastian kl. II H
Wójcik Ewelina kl. II H

* z matematyki
klasy III
Krupa Paulina III A
Muzyka Bartłomiej III A
Siepsiak Łukasz III A
Wróbel Ireneusz III A
Mendrek Aleksandra III A

klasy II
Humeniuk Anna II A
Łazuga Katarzyna II A
Mizio Mateusz II A
Trepka Krzysztof II A
Lipski Radosław II F

Jolanta Prokopowicz








Katarzyna Płaszczewska



















Ewa Biernacka
Krystyna Mazurek
Iwona Bronst



20

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotów Ścisłych "Sowa Matematyczna"

Do etapu finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotów Ścisłych "Sowa Matematyczna" z naszej szkoły zakwalifikowała się drużyna w składzie:
Paulina Krupa
Ireneusz Wróbel
Bartłomiej Muzyka
Łukasz Siepsiak

– wszyscy z klasy IIIa.

Ewa Biernacka

21

XX III Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Hubert Wojtowicz
został laureatem powiatowego etapu

Łucja Siwek zajęła IV miejsce.

Agnieszka Budzyńska

22

XXV Olimpiada Teologii Katolickiej
- "Sakramenty uzdrowienia i ich rola w życiu Kościoła"

Do eliminacji II stopnia zakwalifikowali się:
Mateusz Lisek (2f)
Anna Humeniuk (2a)

Teresa Kwiecień

23

XX edycja konkursu Alfik Matematyczny

Wśród uczniów klas pierwszych najlepszy wynik uzyskali
uczniowie klasy I b Filip Paśnik i Karolina Kutnik – 30 miejsce w województwie.
Wśród uczniów klas drugich najlepszy wynik uzyskał
uczeń klasy II a Krzysztof Trepka – 14 miejsce w województwie. Uczeń otrzyma dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie.
Wśród uczniów klas trzecich najlepszy wynik uzyskali:
uczeń klasy III f Radosław Sawicki – 5 miejsce w województwie; uczeń otrzyma dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
uczeń klasy III a Ireneusz Wróbel – 10 miejsce w województwie; uczeń otrzyma dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
uczeń klasy III a Bartłomiej Muzyka – 11 miejsce w województwie; uczeń otrzyma dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Katarzyna Kowalczyk

Krystyna Mazurek

Ewa Biernacka



24

Ogólnopolski konkurs
"Zarządzania firmą" JA Titan 2015

Do II rundy zakwalifikowały się 4 drużyny:

1. Bordzoł Kacper i Goluch Bartłomiej
2. Gierach Adrianna i Budzyńska Patrycja
3. Ligęza Kacper i Wróblewski Cezary
4. Wałach Justyna i Majchrzak Sebastian

Elżbieta Mizio

25

Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

Lista osób zakwalifikowanych do etapu okręgowego:
1. Goluch Bartłomiej
2. Sowa Ludwika
3. Melchior Dominik, Mazurek Bartosz
4. Kutnik Dagmara, Budzyńska Patrycja
5. Tabała Ada, Szlachta Przemysław, Ligęza Kacper
6. Marzęta Weronika, Kozieł Patrycja
7. Mroczek Karolina,
8. Dudziak Aleksandra

Elżbieta Mizio

26

XI Wojewódzki Konkurs Literacki

Aleksandra Iwanek - laureatka

Agnieszka Opolska

27

XIII edycji Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

do II etapu zakwalifikowały się:
Magdalena Nakonieczna
Aleksandra Piątek
Weronika Demucha
Karolina Szymańska

Katarzyna Płaszczewska

28

Ranking IT Szkoła 2015 sporządzony w luty 2015r

II LO zajmuje VII miejsce w Polsce oraz
II w województwie

Elżbieta Mizio.

29

Olimpiada Języka Angielskiego

Krzysztof Latek zakwalifikował się do
Centralnego Etapu Olimpiady Języka Angielskiego.

-

30

Konkurs wiedzy w ramach projektu "Sposób na naukę"

Nagrodzeni uczniowie:

Patryk Kaczor kl. II B
Patryk Muzyka kl. II E
Justyna Kobyłka kl. II E
Mateusz Gołębiowski kl. II E

-

31

MAT 2015

Wiktorii Kaczorkiewicz (IA) zajęła pierwsze miejsce w województwie i 22 w kraju
W pierwszej dziesiątce w województwie znaleźli się również:
w kategorii klas I: Filip Paśnik z klasy Ib – 8 miejsce;
w kategorii klas II: Krzysztof Trepka - 3 miejsce,
Mateusz Mizio – 8 miejsce, z klasy IIa;
w kategorii klas III: Ireneusz Wróbel z klasy IIIa – 6 miejsce

Krystyna Mazurek

Katarzyna Kowalczyk

Ewa Biernacka

32

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy

Bartłomiej Goluch (Ia) - finalista

Elżbieta Mizio

33

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie "DISCOVER CANADA"

Krzysztof Latek zakwalifikował się do II etapu

-

34

Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

Ireneusz Wróbel (IIA) zakwalifikował się do finału Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki oraz fizyki

Jolanta Prokopowicz
Ewa Biernacka

35

Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego

Anna Humeniuk z klasy IIa została stypendystką Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2015 - dyplom

-

36

Olimpiada "SOWA MATEMATYCZNA"

Mateusz Mizio, Krzysztof Trepka, Anna Humeniuk, Aleksandra Serwin zostali zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotów Ścisłych

Krystyna Mazurek

37

XVII Ogólnopolski Przegląd Inscenizacji Fragmentów Dzieł Williama Shakespeare’a w Języku Angielskim

II LO - III miejsce w kategorii zespołowej
III miejsce w kategorii indywidualnej dla Mateusza Adamczyka za rolę Hamleta

Pierwsze miejsce za najlepszy plakat konkursu

Skład Aktorski:
Dagmara Kutnik, Urszula Kopeć, Sara Kowalczyk (wszystkie w roli Ofelii), Paulina Zarzycka (Gertruda), Anna Humeniuk (Marta), Mateusz Adamczyk (Hamlet), Karol Majewski (Horacy), Rafał Grambur (Klaudiusz), Robert Urban (Poloniusz), Piotr Guz (Laertes) oraz: Paulina Zarzycka, Julia Florek, Katarzyna Łazuga, Przemysław Szlachta i Patryk Wysok

Barbara Gałka

Rafał Wrotkowski

Cezary Misiurski

38

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Olgierd Adamowicz (IIB) zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Ewa Hajduk

39

III Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej „Mówię i piszę po polsku”

Kwalifikacje uczennic do etapu wojewódzkiego

1. Aleksandra Piątek III a
2. Karolina Kutnik I b

Agnieszka Opolska
Marta Wronowska

40

II etap VIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Geografii „Romer”

zakwalifikowali się:
Mariusz Nogalski kl. III E
Agata Pudelska kl. II E

Katarzyna Płaszczewska

41

III Konkurs Wiedzy Genetycznej

Anna Korzeniowska (IIIB) zajęła III miejsce w województwie
Michał Dobrzyński i Kamil Sidor z klasy IIIb oraz Radosław Sawicki z klasy IIIf również zostali finalistami Konkursu

Ewa Hajduk

42

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

do etapu finałowego zakwalifikował się
Piotr Cieniuch, kl. 1b,
Dominika Jarzyna, kl. 2f

Iwona Bronst
Katarzyna Kowalczyk

43

ROMER 2015

Mariusz Nogalski kl. III E i Agata Pudelska kl. II E. W klasyfikacji końcowej wywalczyli V miejsce

Katarzyna Płaszczewska

44

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z fizyki

Ireneusz Wróbel (IIIA), został laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki oraz finalistą Olimpiady w dziedzinie matematyki

Jolanta Prokopowicz
Ewa Biernacka

45

III Konkurs Logiczny KUL

do finału Konkursu zakwalifikowani zostali
Radosław Lipski z klasy II f oraz Dominika Wróbel z klasy II a

Iwona Bronst
Krystyna Mazurek

46

Centralny Etap 39 Olimpiady Języka Angielskiego

Krzysztof Latek został finalistą Centralnego Etapu 38 Olimpiady Języka Angielskiego

-

47

VI WIOSENNE MARSZE NA ORIENTACJĘ

wyniki klasyfikacji

Katarzyna Płaszczewska

48

III Wojewódzki Konkurs Poprawności Językowej
„Mówię i piszę po polsku”

Aleksandra Piątek
została laureatką konkursu, zajmując III miejsce

Agnieszka Opolska

49

X - jubileuszowa edycja ogólnopolskiego konkursu
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości

I miejsce w województwie lubelskim
Patrycja Szczepańska (2b) dyplom , Marlena Mitura (2b) dyplom i Dagmara Kutnik (1g) dyplom

Elżbieta Mizio

50

V Ogólnopolski Konkurs
Informatyczny „TIK?-TAK!”

nasze Liceum jako jedyne z Lubartowa znalazło się w klasyfikacji końcowej
w rankingu szkół ponadgimnazjalnych zajmując 14 miejsce w Polsce zdobywając 11740 punktów

Najaktywniejsi uczniowie:
1. Karolina Kutnik Ib
2. Emil Lipski Ia
3. Aleksandra Żyła Ia
4. Piotr Rosa Ia
5. Kinga Sabat Ia
6. Kornelia Szereluk Ib
7. Martyna Pacek Ia
8. Weronika Rogala Ib
9. Paulina Sidor Ig
10. Krzysztof Oniszczuk Ia

Elżbieta Mizio

51

Konkurs Wiedzy Biblijnej

W etapie diecezjalnym
uczennica klasy II f – Katarzyna Cieniuch zajęła 8 miejsce zdobywając 81 punktów,
Mateusz Iwanek z klasy II f – zdobył 55 punktów,
a Krystian Fil z klasy II e – 44 punkty.

ks. Mariusz Karczmarczyk
Teresa Kwiecień

52

III Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

Naszą szkołę II LO im. Piotra Firleja reprezentowali:
1. Radosław Lipski, klasa IIf dyplom
2. Dominika Wróbel, klasa Iia dyplom

Iwona Bronst
Krystyna Mazurek

53

Marsze na Orientację
II Noc Profilaktyki

Wyniki

Katarzyna Płaszczewska

54

XV Ogólnopolski Festiwal Herbertowski

ALEKSANDRA BUDZYŃSKA
została wyróżniona w kategorii muzycznej dyplom

Paweł Pasikowski

55

Powiatowy konkurs matematyczny dla szkół ponadgimnazjalnych
"POLUBIĆ MATEMATYKĘ"

-Aleksandra Serwin, Krzysztof Trepka oraz Mateusz Mizio, zostali finalistami etapu powiatowego
Krzysztof Trepka w finale zajął II miejsce

Krystyna Mazurek

56

"SPOSÓB NA NAUKĘ"
II edycja konkursów przedmiotowych z matematyki i biologii

Wśród 250 uczestników z dziewięciu szkół z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego oraz podlaskiego:
I miejsce z biologii zajął Patryk Kaczor z klasy II b;
I miejsce z matematyki zajęła Anna Humeniuk z klasy IIa,
II miejsca Zofia Pióro i Katarzyna Łazuga również z klasy IIa.

Ewa Hajduk
Krystyna Mazurek

57

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Mathematiques sans frontieres"

Klasa Ia zajęła II miejsce w województwie i 13 w kraju;
Klasa Ib zajęła IV miejsce w województwie i 39 w kraju;
Klasa Ie zajęła V miejsce w województwie i 47 w kraju.

Ewa Biernacka
Katarzyna Kowalczyk

58

Udział w symulacji obraz Parlamentu Europejskiego

I miejsce (tablety) zdobyła frakcja „Europejskich Konserwatystów i Reformatorów”, w składzie której zasiadał reprezentant II LO – Piotr Guz (2a)

Konrad Pcian

59

Kangur Matematyczny

W kategorii Junior – klasa I liceum wyróżnienie otrzymali dwaj uczniowie:
Bartosz Mazurek kl. 1a, Filip Paśnik kl. 1b
W kategorii Student – klasa II liceum najwyższy wynik w szkole uzyskał Krzysztof Trepka kl.2a
W kategorii Student – klasa III liceum najwyższy wynik w szkole uzyskał Radosław Sawicki kl.3f

Ewa Biernacka
Katarzyna Kowalczyk
Krystyna Mazurek

60

"Rok przed Maturą" z fizyki

Do finału zakwalifikowali się:
Bartosz Strachowski (2a)
Radosław Lipski (2f)
Alicja Kostyła (2a)

Jolanta Prokopowicz

61

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

Najlepszy wśród uczniów klas pierwszych został
Krzysztof Oniszczuk (1a) jednocześnie uzyskał najlepszy wynik w szkole
wśród uczniów klas drugich
Radosław Lipski (2f)
wśród uczniów klas trzecich
Kamil Sidor (3b)

Jolanta Prokopowicz

62

"Lubelski program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013-2015."

Stypendyści II LO:
Iwona Komsta dyplom, Aleksandra Piątek dyplom, Krzysztof Trepka dyplom, Barbara Przysiadła i Justyna Wałach

Grono Pedagogiczne Podziękowanie

63

Wojewódzki Konkurs Literacki „KAJET”

Za zestawy wierszy komisja konkursowa przyznała:
• 3. nagrodę – Karolinie Kutnik (1b)
• wyróżnienie – Ani Humeniuk (2a)

Marta Wronowska
Aleksandra Solarz

64

-

-

-

Osiągnięcia sportowe

L.p.

Nazwy konkursów

Uczestnicy zawodów

Nauczyciel prowadzący

1

LICEALIADA 2014/2015

I miejsce dla II LO Dyplom
Oto skład zwycięskiej sztafety:
1. Marzęta Weronika IA
2. Kobyłka Anna IIE
3. Rodzik Marta IB
4. Barszczyk Roksana IIB
5. Junak Liliana IIF
6. Furs Dominika ID
7. Wasilewska Agata IB
8. Wronowska Sylwia IG
9. Urban Patrycja IIF
10. Nakonieczna Magdalena IIA

Urszula Jedut

2

Biegi przełajowe

klasy I-II
Góźdź Dawid - 17 miejsce,
Goluch Bartek - 67,

klasy III i starsi
Sawicki Radek - 21 miejsce,
Muzyka Bartek - 26 miejsce.

Ryszard Gierach

3

XV Rowerowy Tor Przeszkód

I miejsce reprezentacja w składzie
Olejniczak Bogusia
Domański Kacper
Mizio Mateusz

W rywalizacji indywidualnej nasi zawodnicy zajęli odpowiednio miejsca:
Olejniczak Bogusia - II,
Mizio Mateusz - III,
Domański Kacper - V.

Ryszard Gierach

4

Rejonowy Sztafetowy Bieg Przełajowy

Dziewczęta II LO zdobyły brązowy medal Skład sztafety:
Marzęta Weronika - IA
Kukier Agnieszka – IIA
Nakonieczna Magdalena – IIA
Urban Patrycja – IIF
Barszczyk Roksana – IIB
Furs Dominika – ID
Wasilewska Agata – IB
Wronowska Sylwia – IG
Przysiadła Barbara – IIA
Kobyłka Anna – IIE

Urszula Jedut

5

Liga lekkoatletyczna

I miejsce Dziewcząt Dyplom

II miejsce Chłopców Dyplom

Urszula Jedut
Marcin Świderek

6

Zawody w Indywidualnym Tenisie Stołowym

kat. dziewcząt
Kanak Marta III D - I miejsce
Baranowska Dagmara II F - II miejsce
Urban Partycja II F - III miejsce
Wronowska Sylwia I G - V miesce


kat. chłopców
Rymuszka Konrad III C - V miejsce
Zieliński Paweł II F - VII miejsce
Serwin Andrzej I E - IX-XII miejsce
Kowalczyk Rafał III C - IX-XII miejsce
Orzeł Damian I D - XIII-XVI miejsce

Małgorzata Czarniecka

7

Mistrzostwa Rejonu
w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Dagmara Baranowska II F zajęła I miejsce.
Marta Kanak III D wywalczyła V miejsce.
Patrycja Urban II F zdobyła miejsce XIII-XVII
Do Mistrzostwa Województwa w Hrubieszowie zakwalifikowała się Dagmara i Marta.

Małgorzata Czarniecka

8

XIII Andrzejkowy Turniej Koszykarski Dziewcząt
o Puchar Dyrektora ZS nr 2 w Lubartowie

Zawodniczki z naszego Liceum zdobyły II miejsce.

Skład drużyny:
Marzęda Weronika I A
Kutnik Dagmara I G
Kopeć Urszula I G
Mędrek Aleksandra III A
Piskorska Karolina III A
Sidor Anna III B
Karczmarz Paulina III B
Korzeniowska Anna III B
Rodzik Marta I B
Lech Izabela I B
Rogala Weronika I B

Małgorzata Czarniecka

9

Powiatowe Indywidualnie i Sztafetowe zawody pływackie – Licealiada 2014-2015

Skład zespołu dziewcząt:
Dagmara Kutnik - sztafeta, styl dowolny - miejsce II
Ada Tabała – sztafeta, styl dowolny - miejsce III
Patrycja Bujek – sztafeta, styl grzbietowy - miejsce III
Agnieszka Kukier – sztafeta, styl grzbietowy - IV miejsce
Aleksandra Struk – sztafeta
Agnieszka Sokołek – sztafeta
Karolina Piskorska – sztafeta
Aleksandra Mendrek – sztafeta, styl klasyczny - II miejsce
Agnieszka Skromowska – sztafeta
Magdalena Włoch - sztafeta
Zofia Pióro – sztafeta, III miejsce – styl klasyczny

Skład zespołu chłopców:
Dawid Góźdź – sztafeta, styl dowolny - miejsce II
Radosław Gliwka – sztafeta, styl klasyczny - miejsce I
Jakub Kuźma – sztafeta, styl dowolny - miejsce III
Marcin Osiak – styl grzbietowy
Jan Włodarczyk – sztafeta, styl grzbietowy - I miejsce
Krzysztof Jaszczuk – sztafeta, styl dowolny
Bartłomiej Komar – sztafeta
Michał Rola – sztafeta, styl klasyczny
Bartłomiej Bandura – sztafeta, styl grzbietowy - III miejsce
Piotr Guz – sztafeta, styl grzbietowy
Michał Kula – sztafeta, styl dowolny
Bartosz Mazurek – II miejsce – styl klasyczny

Urszula Jedut
Marcin Świderek

10

Wojewódzki finał indywidualnej Licealiady Skolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym

I miejsce wywalczyła Dagmara Baranowska(2f) Dyplom

Małgorzata Czarniecka

11

Rejonowe Sztafetowe i Indywidualne Zawody Pływackie - Licealiada 2014-2015

Naszą szkołę reprezentowali chłopcy startując zarówno w sztafecie jak i w konkurencjach indywidualnych – w stylu klasycznym i dowolnym.
Skład zespołu:
Dawid Góźdź
Gliwka Radosław
Włodarczyk Jan
Bandura Bartłomiej
Kuźma Jakub
Komar Bartłomiej
Rola Michał
Duda Jarosław
Zbiciak Mateusz
Cezary Palczewski
Mitura Kamil – Rezerwowy
W konkurencjach indywidualnych startowali
Dawid Góźdź
Gliwka Radosław

Marcin Świderek

12

Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt

reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła I miejsce
skład zwycięskiej drużyny:
Anna Sidor – III Ib
Agnieszka Sokołek – III b
Martyna Musiej- III b
Katarzyna Kozieł – III d
Magdalena Nakonieczna – II a
Anna Grzeszczak – II f
Marlena Mitura – II b
Agata Drozd –I b
Patrycja Kozak I b
Jamrosz Samanta – II f
Bodziak Agnieszka – IB
Szczepańska Patrycja – II b

Urszula Jedut

13

Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Drużyna naszej szkoły w składzie
Marta Kanak IIID i Patrycja Urban IIF
zajęła V miejsce

Małgorzata Czarniecka

14

Zawody w piłce ręcznej

I miejsce w Powiecie i III miejsce w Rejonie w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

skład druzyny:
Komsta Iwona - II B
Rodzik Marta - I A
Korzeniowska Anna - III B
Musiej Martyna - III B
Mitrus Magdalena - I G
Wronowska Sylwia - I G
Sidor Paulina - I G
Wałach Justyna - I E
Gierach Adrianna - I E
Sitkowska Kinga - III D
Malesa Katarzyna - III D
Piskorska Karolina - III A
Powałka Mariola - III D
Kukier Agnieszka - II A
Marzęta Weronika - I A

Małgorzata Czarniecka

15

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców

Drużyna zajęła III miejsce w składzie:
Michał Baran (IA)
Aleks Aftyka (IA),
Dominik Piwowar (IIF),
Paweł Zieliński (IIF),
Mateusz Iwanek (IIF),
Michał Czekierda (IIIB),
Marcin Osiak (IIIF),
Jakub Kuźma (IIIF),
Maciej Białek (IIE),
Maciej Popko (IIID)

Ryszard Gierach

16

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców

Drużyna zajęła IV miejsce w składzie:
Wiktor Wilkowicz (IB), Michał Baran (IA), Przemysław Rola (IG), Maciej Białek (IIE), Radosław Lipski (IIF), Sebastian Rola (IIIB), Michał Dobrzyński (IIIB), Marcin Osiak (IIIF), Jakub Kuźma (IIIF), Michał Rola (IIIA) i Łukasz Siepsiak (IIIA)

-

17

Mistrzostwa Powiatu w szachach indywidualnych

Pierwsze miejsce ucznia II LO Bartosza Mazurka (IA)

Ryszard Gierach

18

Powiatowe Zawody w piłce koszykowej

II LO zajęła I miejsce w składzie:
Sebastian Rola (III B)
Marcin Osiak (III F)
Mateusz Mizio (II A)
Piotr Guz (II A)
Przemysław Rola (I G)
Wiktor Wilkowicz (I B)
Radosław Sawicki (III F)
Jakub Kuźma (III F)
Rafał Nitychoruk (II E)
Radosław Lipski (II F)
Michał Kula (I B)
Cezary Wróblewski (I E)

Marcin Świderek

19

Klasa na Klasę

I miejsce – klasa II E w składzie Muzyka Patryk, Białek Maciej, Nicpoń Dariusz, Gołębiowski Mariusz, Czapski Kamil, Marzęda Kamil, Marzęda Rafał
II miejsce – klasa I A w składzie Aftyka Aleks, Baran Michał, Strachowski Dominik, Kaźmierski Sylwester, Orzeł Damian
III miejsce – klasa III F w składzie Osiak Marcin, Kuźma Jakub, Różniewski Ivo, Komar Bartłomiej
IV miejsce – klasa I E w składzie Serwin Andrzej, Kurlak Karol, Golda Arkadiusz, Wróblewski Cezary
V miejsce – klasa II H w składzie Duda Jarosław, Zwoliński Damian, Iwanek Robert, Witek Kacper, Sławiński Damian, Lisek Mateusz

Ryszard Gierach

Marcin Świderek.

20

Powiatowe biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców LICEALIADA

Reprezentacje naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
Sztafeta 4x100m dziewcząt – I miejsce w powiecie
Skład sztafety: Katarzyna Woźniak (IIB), Paula Lisek (ID), Agnieszka Kukier (IIA), Magdalena Nakonieczna (IIA

Sztafeta szwedzka dziewcząt (100x200x300x400m) – I miejsce w powiecie
Skład sztafety: Dagmara Kutnik (IG), Sylwia Wronowska (IG), Katarzyna Mitura (IIE), Patrycja Urban (IIF)

Sztafeta 4x100m chłopców – I miejsce w powiecie
Skład sztafety: Rola Przemysław (IG), Wysok Patryk (IG), Kula Michał (IB), Białek Maciej (IIE)

Sztafeta szwedzka chłopców – II miejsce w powiecie
Skład sztafety: Osiak Marcin (IIIF), Muzyka Patryk (IIE), Góźdź Dawid (IIE), Sawicki Radosław (IIIF)

Zawodnicy rezerwowi: Weronika Marzęta – IA, Jakub Grzegorczyk - IC

Urszula Jedut
Marcin Świderek

21

-

-

-

 

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.