Międzyszkolne Igrzyska Lekkiej Atletyki

Międzyszkolne Igrzyska Lekkiej Atletyki_5

Dnia 11 czerwca 2019 roku odbyła się już XXIX edycja zawodów. Udział wzięło 87 zawodników ze wszystkich Szkół Podstawowych Miasta Lubartowa oraz 22 - Młodzieżowych Sędziów z II LO Lubartów.

Zawody rozgrywane były w czterech konkurencjach : bieg krótki 60 m., skok w dal, rzut piłeczka palantową, bieg długi 600m.

I miejsca  w swoich kategoriach wiekowych zdobyli :

60 m. - kl. IV – Pola Domańska (SP3) , Alan Domański (SP3)

kl. V –Natalia Jezior(SP3) , Pojęta Piotr (SP4)

skok w dal - kl. IV – Lena Lato (SP3) , Kacper Kozak (SP3)

kl. V – Natalia Jezior (SP3) , Kosiorek Łukasz (SP3)

p. palantowa - kl. IV –Lena Lato (SP3) , Cezary Rudziński (SP1)

kl. V –Natalia Jezior (SP3) , Socha Nikodem (SP3)

600 m. - kl. IV –Wiktoria Paśnik (SP3) , Kamil Kubik (SP3)

kl. V –Natalia Jezior (SP3) ,Kamiński Dawid (SP1)

Uroczystej dekoracji Najlepszych Zawodników dokonała Dyrektor II LO p. Halina Zdunek.

Zawodnicy z miejsc I-III nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami oraz dyplomami.

Podobnie jak co roku wybrano NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE WYNIKI zawodów, a zawodników nagrodzono pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami.

Organizatorami kolejnej już edycji zawodów było II Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie, a Koordynatorami Ryszard Gierach i Jerzy Walczak. Ogromne wyrazy podziękowania należą się uczniom II LO, którzy pełniąc rolę sędziów bardzo wydatnie przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.