Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

W ostatni piątek kwietnia uczniowie klas trzecich uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Halina Zdunek, która ze wzruszeniem żegnała tegorocznych maturzystów uczących się w II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie w latach 2016-2019.

Galeria: Lubartowiak

W spotkaniu wzięli również udział zaproszeni goście: p. Krzysztof Paśnik - Burmistrz Miasta Lubartów, p. Jakub Wróblewski  - z-ca Burmistrza Miasta Lubartów, p. Anna Najda – Przewodnicząca Rady Rodziców w II LO, p. Monika Potocka - z-ca Przewodniczącej Rady Rodziców oraz nauczyciele i młodzież, która pojawiła się, aby podziękować swoim nauczycielom i odebrać świadectwa ukończenia szkoły.
Najlepsi uczniowie, a było ich dziewiętnastu, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, natomiast dziesięć osób zostało nagrodzonych stypendium ufundowanym przez Urząd Miasta Lubartów. Osiągnięcia wszystkich absolwentów świadczą o wysokim poziomie nauczania w II LO. Nagrodzeni zostali uczniowie pracujący na rzecz szkoły i środowiska, uczestniczący w konkursach przedmiotowych, aktywni w zawodach sportowych. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wyników i życzymy sukcesów na maturze!