Koszykarze z II LO kolejny raz na parkietach UMCS

Koszykarze z II LO kolejny raz na parkietach UMCS_2

Miło nam poinformować, że w piątek tj. 22.03.2019r. nasi koszykarze pod opieką pana Marcina Świderka już po raz trzeci reprezentowali II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie podczas Turnieju „O Puchar Rektora UMCS”, biorąc w nim udział jako szkoła partnerska.

Galeria

       Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. W swoim pierwszym meczu nasza drużyna uległa drużynie z  II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego, natomiast w drugim meczu drużynie z V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie, zajmując ostatecznie szóste miejsce w całym turnieju. Na zakończeniu turnieju z rąk Rektora UMCS pana prof. Dr hab. Stanisława Michałowskiego wręczone zostały drużynom i zawodnikom pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody.

Jeszcze raz serdecznie gratuuuuuulujemy naszym koszykarzom.

Naszą drużynę reprezentowali:

 1. Podleśny Jakub kl. IIe
 2. Dzięgielewski Karol kl. IIe
 3. Laskowski Jakub Kl. IIe
 4. Capała Dominik kl. IIe
 5. Michalik Kacper kl. IIe
 6. Michałowski Krzysztof kl. IIe
 7. Stępień Czesław kl. IIe
 8. Urban Jan kl. IIe
 9. Dybała Łukasz kl. IIg
 10. Majcher Kacper kl. IIIa
 11. Woźniak Paweł kl. IIIa

Opiekun: Marcin Świderek.