Sukces Michała Filipowicza z kl. Id

Dyplomy uczniów_1

Mamy ogromną przyjemność poinformować o wygranej ucznia z II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie Michała Filipowicza z klasy 1d, który uzyskał tytuł Najlepszego gracza w województwie lubelskim, a tym samym zajął I miejsca oraz otrzymał nagrodę finansową w wysokości 300 zł. Michał wziął udział w ogólnopolskiej grze "MILION NA BANK" - edycja 2018/2019.

Był to Konkurs skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, który rozpoczął się w listopadzie 2018 i trwał do lutego 2019. Uczestnicy konkursu „Milion na Bank” podjęli wyzwanie w internetowej grze „Pierwszy milion” polegającej na symulacji inwestowania, a uczestnictwo miało charakter zabawy edukacyjnej. Celem było zgromadzenie wirtualnego kapitału w wysokości, co najmniej 1.000.000,00 zł (słownie: jednego miliona złotych) w jak najmniejszej liczbie tur. Uczestnik Konkursu decydował, w jakie produkty finansowe inwestował. Cieszymy się, że najlepszym inwestorem w województwie lubelskim okazał się Michał Filipowicz, którego opiekunem i mentorem jest nauczyciel podstaw przedsiębiorczości Elżbieta Mizio.

GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA!!!!