Amerykańskich spotkań w II LO ciąg dalszy...

Amerykańskich spotkań w II LO ciąg dalszy..._1

7 marca 2019 r. w II LO odbyło się kolejne spotkanie ze stypendystami Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Tym razem gościem naszego liceum była Bhumi Dalia z Seattle oraz dobrze już znana uczniom II LO Amanda Wolosz z Jersey City.

Ponownie głównym tematem spotkania był sport. Tym razem nasi uczniowie mieli okazję poznać bardzo popularny w USA, turniej koszykówki akademickiej March Madness. W trakcie zajęć, uczniowie mogli poznać zasady rywalizacji oraz wytypować zwycięzców poszczególnych meczów oraz całego turnieju. Spotkanie z sympatycznymi stypendystkami przebiegło w miłej atmosferze i było doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce.
Organizatorem spotkania było Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego, które działa przy II LO.