"Aktywny samorząd uczniowski" - podsumowanie projektu

W piątek 14 grudnia br. w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca projekt „Aktywny samorząd uczniowski”. Naszą szkołę tego dnia reprezentowali: Agnieszka Guz z kl. IIc, Jakub Wójcik z kl. IIe, Dominik Capała z kl. IIe oraz Kacper Michalik z kl. IIe, którzy opowiedzieli o realizacji projektu w II LO.

Przypomnijmy, że już od września 2018 r. grupa 15 uczniów II LO rozpoczęła realizację projektu, którego głównym celem była promocja aktywnego uczestnictwa młodzieży w samorządzie uczniowskim. Podjęta przez młodzież inicjatywa miała na celu dokonać „zmiany estetyczne w wyglądzie szkoły”.

Projekt, który przeprowadzony został przy współpracy II LO z Fundacją Tysiąca Kroków, zrealizowali uczniowie klasy IIc: Agnieszka Guz, Natalia Wróbel, Milena Denko, Weronika Staniuk, Kinga Cybul,Aleksander Iwan oraz uczniowie klasy IIe: Natalia Potocka, Maja Stasek, Gabriela Futera, Dorota Kowalczyk, Jakub Wójcik, Dominik Capała, Kacper Michalik, Karol Dzięgielewski. Opiekę nad realizacją projektu sprawowali: p. Paweł Pasikowski i p. Adam Małecki.